TO NAŠE LETO BO, DAJMO GA ZAROKAJMO!

Prireditev ob prvem šolskem dnevu je bila nekaj posebnega za naše prvošolčke, ki so prvič prikorakali na našo šolo. Začeli smo jo s himno naše šole, ki sta jo zapeli učenki Ana Vidovič in Žana Jelen. Zatem sta se nam z igranjem na harmoniki predstavila Vita in Jakob Šulek. Program nam je popestrila vesela Pika Nogavička, ki je rokersko odpela pesem To naše leto bo. V svojem govoru nas je pozdravila tudi vodja šole ga. Marjana Srdinšek. Zatem je Jakob Šulek prebral nekaj o projektu varuhi. Prvošolčki so se zelo razveseli svojih varuhov, ki so jim pomagali obleči majice z logotipom šole in jim pripravili presenečenje. Po kulturnem programu so se naši najmlajši z razredničarko Janjo Medvešek in Piko Nogavičko odpravili v svojo učilnico, kjer jih je čakalo presenečenje. Vsi učenci so uspešno skočili v prvi razred in se slikali s Piko Nogavičko.

Tudi za vse ostale učence in delavce šole je bil ta dan prijeten in vsi smo veseli, ker smo spet v šoli. Z optimizmom in dobro voljo bomo zakorakali v novo šolsko leto z geslom: TO NAŠE LETO BO, DAJMO GA ZAROKAJMO!

Zapisala: Janja Medvešek

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost