PROMETNA KAČA

V času od 13.4. do 24.4 2015 smo se učenci naše šole vključili v igro Prometna kača, katere namen je uzavestiti pomen zdravega načina prihoda v šolo ali na delovno mesto. To so hoja, kolesarjenje, uporaba javnega prevoza ali souporaba avtomobila, ki jim na kratko rečemo trajnostni način potovanja.

Anketa ob začetku igre je pokazala, da je število učencev s trajnostnimi načini prevoza na naši šoli kar veliko – 67 %. Želeli smo ta procent še izboljšati in ga povečati za 10 %. Ugotovili smo, da so se starši in učenci pri izvajanju igre zelo potrudili in uspeli smo odstotek še povečati na 88%.

Igre je za nas konec, lepo pa bi bilo, če bi trajnostni načini potovanja postali del našega vsakdana.

prometna_kaca (6)

 

Za ogled fotografij pritisni na zgornjo fotografijo

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost