Dopis – sponzorji (hiša eksperimentov)

Spoštovani,

 

V tem šolskem letu smo si zastavili cilj, da skupaj z vašo pomočjo pripeljemo HIŠKO EKSPERIMENTOV v našo šolo. Učenci so že nekajkrat obiskali Hišo eksperimentov v Ljubljano in so bilina izkušnjo zelo navdušeni. Letos pa bi želeli za en dan našo šolo spremeniti v hišo eksperimentov in ta dan omogočiti vsem učencem in otrokom vrtca to čudovito izkušnjo.

Prebral sem in sem pozabil…

Videl sem in si zapomnil…

NAREDIL SEM IN ZNAM!!!

Ker si resnično želimo, da naši učenci čim več znajo, jim želimo to omogočiti.

Uspelo nam bo le z vašo pomočjo. Zato vas v imenu učencev in vseh zaposlenih prosimo, da nas v teh prizadevanjih podprete tako, da postaneta zlati ali srebrni pokrovitelj dogodka, ki ga planiramo 19. 5. 2017 v prostorih OŠ Videm. Podrobnosti so v prilogi.

Ker verjamemo v vašo družbeno odgovornost smo prepričani, da boste s svojim prispevkom ta dogodek podprli. Morda se prav med našimi učenci skriva kakšen bodoči znanstveni velikan, ki mu boste omogočili njegov preboj na znanstvenem področju.

Prosimo vas, da izpolnite priloženo namero za pokroviteljstvo in jo pošljete na

HIŠO EKSPERIMENTOV, Trubarjeva 39, 1000 Ljubljana.

 

ISKRENA HVALA V IMENU VSEH OTROK VRTCA IN UČENCEV ŠOLE.

Želje se izpolnijo z delom in skupaj z ljudmi, ki si zaupajo in znajo.

 

S prijaznimi pozdravi,

Mag. Robert Murko

ravnatelj OŠ Videm

Tukaj lahko dostopade to naslednji dokumentov:

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost