NATEČAJ NARAVNE IN DRUGE NESREČE-POZOR, NEVARNE SNOVI!

  • Nate¦Źaj naravne in druge nesre¦Źe1

Kot že vrsto let so tudi letos naši učenci z literarnimi in likovnimi izdelki sodelovali na natečaju Naravne in druge nesreče – pozor, nevarne snovi, ki ga razpisuje Uprava RS za zaščito in reševanje. Med 57 prispelimi literarnimi izdelki na nivoju regije so se med najboljše – in s tem tudi nagrajene – uvrstile Daša Drevenšek (5. a), Katarina Mavrič in Nika Princl (obe iz 8. a). Likovnih izdelkov na nivoju regije pa je bilo kar 256. Med našimi učenci so se najbolj izkazali Lucija Vajda (5. a), Zoja Grula (4. b) in Marsel Jelen (3. e).

V četrtek, 1. junija 2017, smo se udeležili slavnostne podelitve priznanj, ki jo je v gasilskem domu na Ptuju organizirala Izpostava URSZR Ptuj z vodjem Dragomirjem Murkom. Zelo so se potrudili in učence kot vsako leto nagradili še s praktičnimi nagradami, ki so vedno dobrodošle. Ogledali smo si tudi številne pripomočke, ki jih gasilci uporabljajo pri svojem požrtvovalnem delu.

Vsem sodelujočim in njihovim mentorjem, posebej pa vsem šestim nagrajencem, čestitke za trud in uspeh!

Za ogled fotografij kliknite tukaj!

besedilo in foto: Vesna Voglar Pulko

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost