Proslava ob zaključku veselega decembra in dnevu samostojnostii in enotnosti

Zadnji dan pouka pred počitnicami se je zaključil zelo praznično, saj smo na Podružnični šoli Leskovec imeli proslavo ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Dan samostojnosti in enotnosti je državni praznik v Sloveniji, ki ga praznujemo 26. decembra in je dela prost dan. Prireditev smo pričeli s slovensko himno-Zdravljico. Program sta vodila Vita Šulek in Žak Stopajnik. Najprej smo imeli uradni del proslave, kjer sta ostalim učencem povedala vse pomembne informacije na poti k samostojni Sloveniji. Sledile so recitacije učencev 2. in 3. in 9. razreda. Po formalnem delu se je vsak razred predstavil s svojo božično-novoletno točko. Na koncu nas je obiskal tudi Božiček, ki je obdaril vse učence naše šole in jim namenil lepe misli. Vsi učenci naše šole so veselo odkorakali na zaslužene počitnice!

Zapisala: Janja Medvešek

Za ogled galerije pritisni na sliko.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost